2014 m. spalio 31 d.
Versija neįgaliesiems
Nemokama linija
8 800 66 004
Ebola hemoraginė karštligė – tai sunki, dažnai mirtina žmonių, primatų (beždžionių) liga, kurią sukelia Ebola virusas. Kur rasti informaciją?
 

Naujienos
 

 

Nuo lapkričio 1 d. šeimos gydytojai bus pradėti skatinti už tuberkulino mėginio atlikimą 7 metų ir rizikos grupių vaikams, odontologai – už moksleivių dantų tvarkymą prieš mokslo metus, gydytojai psichiatrai ir slaugytojai – už vizitus į psichikos negalią turinčių pacientų namus. Tai reiškia, kad pacientams paslaugos bus labiau prieinamos, gerės jų kokybė, trumpės eilės.

Plačiau
Pažymint supratimo apie gripą dieną (spalio 30 –ąją), imunoprofilaktikos ekspertai tiesiogiai atsakė į gyventojų klausimus. Supratimo apie gripą dienos idėja kilo Pasaulio sveikatos organizacijai (PSO). Tuo siekiama padidinti gyventojų informuotumą apie gripą bei padidinti skiepijimosi nuo gripo apimtis. Plačiau

Aplinkos apsaugos agentūros oro kokybės tyrimų duomenimis, pastarosiomis dienomis vyraujant nepalankioms teršalų sklaidai sąlygoms (sausi orai, pietų krypties vėjas), aplinkos ore padidėjo kietųjų dalelių koncentracija, o Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje vidutinė paros kietųjų dalelių KD10 (kietosios dalelės iki 10 mikronų aerodinaminio skersmens) koncentracija viršijo ribinę vertę. Oro užterštumo padidėjimą galėjo lemti įvairių vietinių šildymo šaltinių (daugiausia šiluminės energijos gamybos įrenginių – katilinių, individualių namų šildymo krosnių, ypač deginančių kietąjį kurą) keliama tarša.

Plačiau
 
DaugiauArchyvas
Renginiai
 

Meninio projekto “,,Perspektyvos: nutiesiant tiltą iš praeities į ateitį ”  tikslas - atkreipti dėmesį į imuninės sistemos ligas ir meno kalba papasakoti apie šias sudėtingas ligas suteikiant galimybę pacientams išsakyti savo problemas, papasakoti apie sunkiausius momentus kelyje su savo liga. Labai dažnai imuninės sistemos ligos prasideda jauname amžiuje, įtakodamos gyvenimą, santykius, emocijas, karjeros pasirinkimą, galimybę dirbti ir įprasminti save gyvenime.

Kvietimas (901.0 kb)

 

Plačiau

Nors internete straipsnių, forumų ir specialių svetainių būsimoms mamoms išties gausu, gyvo bendravimo su specialistais ir informacijos „iš pirmų lūpų“ nereikėtų nuvertinti. Galimybę užduoti rūpimus klausimus, pasiklausyti paskaitų aktualiomis temomis ir susipažinti su kitomis pagausėjimo laukiančiomis šeimomis, uostamiestyje suteikia Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro organizuojama „Tėvelių mokykla“.

Plačiau

Spalio 22–23 dienomis Palangoje surengta kasmetinė Šiaulių universiteto Sveikatos studijų katedros, Visuomenės sveikatos mokslinio centro ir socialinių partnerių „Palangos Gintaras“ bei Šiaulių sutrikusio vystymosi kūdikių namų bendrai organizuojama mokslinė-praktinė konferencija „Vaikų sveikatinimo metai: iššūkiai ir perspektyvos“. Ji skirta Vaikų sveikatos metams paminėti. Šiemet konferencija vyko Palangos vaikų reabilitacijos sanatorijoje „Palangos Gintaras“.

Plačiau
Visi renginiai SAM renginių suvestinė Ministro darbotvarkė
DaugiauArchyvas
Sveikatos apsaugos ministrĖ
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ
Apklausa
Ar pritariate medikamentiniam nėštumo nutraukimui?
Taip
Ne
Neturiu nuomonės