English
Nemokama linija
  8 800 66 004
Versija neįgaliesiems
2014-04-24
 

Naujienos
Siekiama plėtoti visuomenės sveikatos priežiūrą savivaldybėse
2012-03-15
Siekdama plėtoti visuomenės sveikatos priežiūrą savivaldybėse, Sveikatos apsaugos ministerija kartu su Ukmergės rajono savivaldybe ir Ukmergės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru š. m. kovo 15 d. organizuoja susitikimą Ukmergėje su Anykščių, Jonavos, Kaišiadorių, Kėdainių, Molėtų, Raseinių, Širvintų, Švenčionių, Ukmergės, Zarasų rajonų, Elektrėnų savivaldybių atstovų ir Jonavos, Kaišiadorių, Kėdainių, Švenčionių, Ukmergės rajonų savivaldybių visuomenės sveikatos biurų darbuotojais.
Pirmoje susitikimo dalyje, skatinant kokybiškų visuomenės sveikatos priežiūros paslaugų teikimą ir prieinamumą gyventojams, specializuotos visuomenės sveikatos priežiūros įstaigos ves mokymus Ukmergės rajono savivaldybės gyventojams aktualiais visuomenės sveikatos klausimais. Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro darbuotojai informuos Ukmergės rajono gyventojus apie neinfekcinių ligų ( gimdos kaklelio, krūties, priešinės liaukos, storosios žarnos vėžio bei širdies ir kraujagyslių ligų) profilaktikos programų įgyvendinimą, mokys pagyvenusius žmones sveikatos stiprinimo būdų. Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento ir Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro darbuotojai supažindins mokinius su narkotikų žala organizmui ir vartojimo pasekmėmis, apie AIDS ir lytiniu keliu plintančias ligas.
 
Antroje susitikimo dalyje organizuojama konferencija „Visuomenės sveikatos priežiūros plėtra savivaldybėse“, kurioje dalyvauja savivaldybių ir visuomenės sveikatos biurų atstovai, visuomenės sveikatos centrų darbuotojai, ikimokyklinių ugdymo įstaigų ir mokyklų vadovai ir visuomenės sveikatos specialistai bei kiti su vaikais ir mokiniais dirbantys specialistai. Konferencijos dalyvius sveikins ir konferencijoje pirmininkaus Sveikatos apsaugos viceministras Audrius Klišonis. Konferencijos metu SAM Visuomenės sveikatos departamento direktorius Audrius Ščeponavičius supažindins su visuomenės sveikatos priežiūros aktualijomis savivaldybėse, Ukmergės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Vaida Puodžiūnienė supažindins su visuomenės sveikatos biuro veiklos gerąja patirtimi, specializuotos visuomenės sveikatos priežiūros įstaigos (Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, Higienos institutas, Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras, Valstybinis psichikos sveikatos centras) pristatys pranešimus apie savo įstaigos veiklos rezultatus, bendradarbiavimo galimybes su savivaldybėmis ir savivaldybių visuomenės sveikatos biurais, planuojamus darbus 2012 metais, plėtojant visuomenės sveikatos priežiūrą savivaldybėse, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas informuos apie savivaldybių vaidmenį psichoaktyviųjų medžiagų kontrolėje.
 
 
Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
 


Sveikatos apsaugos ministras
Vytenis Povilas Andriukaitis
Ministro darbotvarkė

Apklausa
Ar pritariate pasiūlymui, kuriuo tabako gaminiais nebūtų prekiaujama šalia švietimo ir sveikatos priežiūros įstaigų?
Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Norėčiau daugiau informacijos apie šį siūlymą

 

 

 

 

 

 


 

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija
Nemokama telefono linija 8 800 66 004
Vilniaus g. 33, LT-01506 Vilnius
Tel. (8 5)  268 5110
Faks. (8 5)  266 1402
El. p.
ministerija@sam.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas 188603472
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
A. s. LT817300010002455511 „Swedbank“, AB

Naudojimosi svetaine sąlygos 


Sprendimas: Idamas, Naudojama: Smartweb