2014 m. lapkričio 29 d.
Versija neįgaliesiems
Nemokama linija
8 800 66 004
Ebola hemoraginė karštligė – tai sunki, dažnai mirtina žmonių, primatų (beždžionių) liga, kurią sukelia Ebola virusas. Kur rasti informaciją?
 

Naujienos
 

Anna Marzec-Bogusławska, gydytoja, visuomenės sveikatos mokslų daktarė, Nacionalinio AIDS centro direktorė, Lenkija: ,,Praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje tai reiškė mirties nuosprendį, o šiuo metu tai – daugeliu atvejų valdoma lėtinė liga. ŽIV / AIDS situacija iš esmės pasikeitė – visų pirma tai įvyko dėl politinės valios ir mokslinių tyrimų faktais grindžiamos veiklos ir priemonių, įskaitant informavimo kampanijas, adatų keitimo programas, tolesnius mokslinius tyrimus ir geresnę, visapusę priežiūrą.

Portalo „Sveikata-ES“ informacinis biuletenis 141 - Tema

http://ec.europa.eu/health/newsletter/141/focus_newsletter_lt.htm

Plačiau

Pasibaigus Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro inicijuotai kuprinių svėrimo akcijai, Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai džiaugiasi, jog situacija Kauno miesto mokyklose yra daugiau nei patenkinama ir pastebi, jog panašios prevencinės akcijos duoda teigiamų rezultatų. Vis dėlto, dar apie trečdalis Kauno miesto mokinių nešioja per sunkias kuprines, o tai gali sukelti rimtas sveikatos problemas.

Plačiau
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, Lietuvoje sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) 2014 m. 47 sav. (lapkričio 17 - 23 d.) siekė 57,5 atv./10 tūkst. gyventojų. 46-ąją metų savaitę šis sergamumo rodiklis siekė 51,0 atv./ 10 tūkst. gyventojų. Plačiau
 
DaugiauArchyvas
Renginiai
 

Kalėdų laukimas uostamiesčio gyventojams neprailgs – tuo pasirūpino Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras ir sveikoms idėjoms neabejingi šios įstaigos partneriai. Gruodį „po egle“ jie sudėjo gausybę nemokamų treniruočių ir užsiėmimų, kurie tikrai nuskaidrins nuotaiką tamsiausiu metų laiku.

Plačiau

Šių metų lapkričio 19 d. Sveikatos apsaugos ministerija organizavo Vaikų sveikatos metams skirtą konferenciją ,,Gera vaikų ir paauglių sveikata – valstybės politikos tikslas". Konferencijos tikslas – pristatyti vaikų sveikatos politikos įgyvendinimą ir perspektyvas, aptarti veiklos kryptis mažinant sveikatos netolygumus. Jūsų dėmesiui – informacija apei konferenciją ir pranešimai. Dėkojame, kad vaikų sveikatą stiprinate kartu!

Plačiau

Lapkričio 21-23 dienomis „Litexpo“ parodų ir kongresų centre šurmuliavo 20 – jį gimtadienį švenčianti „Vaikų šalis”. Tai vienas labiausiai laukiamų ir lankomų renginių, skirtų visai šeimai.

Plačiau
Visi renginiai SAM renginių suvestinė Ministro darbotvarkė
DaugiauArchyvas
Sveikatos apsaugos ministrĖ
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ