2014 m. spalio 23 d.
Versija neįgaliesiems
Nemokama linija
8 800 66 004
2014 m. Lietuvos Respublikos Seimo sprendimu yra minimi kaip Vaikų sveikatos metai.
 

Naujienos
 

2014 m. spalio 22–25 d. sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė lankysis Kišiniove (Moldova). 3-jame nacionaliniame sveikatos forume: „Sveikata ir plėtra Moldovos Respublikoje: nuo politikų iki bendrų veiksmų“ bus pristatyta Lietuvos patirtis organizuojant pacientų lūkesčius atitinkantį sveikatos priežiūros paslaugų teikimą, aptartos tolesnės bendradarbiavimo gairės.

Plačiau

Sporto klubo paslaugos – uždarose patalpose ar jų komplekse juridinių ar fizinių asmenų vykdoma ūkinė komercinė veikla, atlygintinai teikiamos paslaugos, skirtos paslaugų vartotojams mankštintis, fiziniam aktyvumui palaikyti.

Plačiau

Kiekvienais metais atvėsus orams gyventojai dažnai skundžiasi, kad į namus ir į maisto sandėliavimo patalpas veržiasi graužikai: pelės ir žiurkės. Panevėžio visuomenės sveikatos centro (toliau - Centras) specialistai pataria imtis profilaktikos priemonių ir atsikratyti „nepageidaujamais svečiais“, kurie gali tapti ir rimtų ligų priežastimi.

Plačiau
 
DaugiauArchyvas
Renginiai
 

2014 m. spalio 23–24 d. vaikų reabilitacijos sanatorijoje ,,Palangos gintaras" vyks mokslinė praktinė konferenciją ,,Vaikų sveikatingumo metai: iššūkiai ir perspektyvos".                                                                                                                                                                                      

Plačiau

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras organizuoja programą, kurioje gali dalyvauti visi, norintys arba svarstantys, kad laikas MESTI RŪKYTI.

Plačiau

 

Spalio 14-17 d. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos regiono biuras pakvietė į Bledą (Slovėnija) pilotinių šalių atstovus pasidalinti gera patirtimi stiprinant įrodymų naudojimo sveikatos politikoje gebėjimus bei susipažinti su PSO Įrodymais pagrįstos politikos tinklo Europoje (EVIPNet Europe) veikla. Į susitikimą atvyko PSO biurų bei Sveikatos apsaugos ministerijų atstovai iš Slovėnijos, Estijos, Vengrijos, Lietuvos, Lenkijos, Kazachstano, Kirgizijos, Moldovos Respublikos, Ukrainos, Tadžikistano, universitetų atstovai iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Belgijos, Ugandos, Čilės bei atstovai iš PSO Europos regiono biuro Informacijos, įrodymų, mokslinių tyrimų ir inovacijų skyriaus.

Plačiau
Visi renginiai SAM renginių suvestinė Ministro darbotvarkė
DaugiauArchyvas
Sveikatos apsaugos ministrĖ
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ
Apklausa
1. Ar pritariate 72 val. laukimo laikotarpiui iki nėštumo nutraukimo?
Taip
Ne
Neturiu nuomonės