2015 m. balandžio 27 d.
Versija neįgaliesiems
Nemokama linija
8 800 66 004
Ebola hemoraginė karštligė – tai sunki, dažnai mirtina žmonių, primatų (beždžionių) liga, kurią sukelia Ebola virusas. Kur rasti informaciją?




 

Naujienos
 
LR Sveikatos apsaugos ministerijoje įvyko apskrito stalo diskusija „Psichikos sveikata visose srityse“, kurioje su užsienio ekspertais buvo svarstomi šie klausimai:

• Psichikos sveikata visose srityse – Europos sąjungos šalių patirtis ir iššūkiai.

• Kaip psichikos sveikatos klausimus įtraukti į visų sričių strategijas ir kaip įgyvendinti siekiamą tikslą

• Psichikos sveikatos sritys, kuriose investicijos pasiteisino. Plačiau

Atėjus pavasariui ir vis daigiau laiko praleidžiant gamtoje, Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai kviečia pasirūpinti, kad poilsis būtų ne tik turiningas, bet ir saugus. Viena iš grėsmių, su kuriomis susiduriama tik atšilus orams, – tai erkės, kurios įsisiurbdamos platina pavojingas ligas.

Plačiau

Sveikatos apsaugos ministrės Rimantės Šalaševičiūtės vadovaujama delegacija balandžio 28−30 d. Haifoje (Izraelis) dalyvaus aukšto lygio Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos regiono biuro šalių narių sveikatos ir aplinkos proceso pasitarime.

Plačiau
 
DaugiauArchyvas
Renginiai
 

Š. m. gegužės 15 dieną Kaune vyks mokslinė-praktinė konferencija „2015 – slaugos studijų, mokslo ir praktikos integracija: savalaikė ir efektyvi sveikatos priežiūra“, skirta Tarptautinei slaugytojų dienai.

Konferencijos programa (683.4 kb)

Plačiau

Sveikatos apsaugos viceministrės Jadvygos Zinkevičiūtės iniciatyva, balandžio 25 d. Tymo Lėtajame turguje (Maironio g./Aukštaičių g. Vilnius) vyko sveikatos stiprinimo akcija. Gyventojai domėjosi sveiko gyvenimo paslaptimis. Kita panaši akcija planuojama gegužės 16 d. Tikimąsi, kad ji pritrauks dar daugiau sveiko gyvenimo entuziastų.

Plačiau

Medikai ir menininkai suvienijo savo jėgas kovoje prieš vėžį. Pristatome fotografijų parodą, kurios tikslas – paskatinti Lietuvos gyventojus susirūpinti savo sveikata ir dalyvauti Valstybės finansuojamose atrankinėse patikros programose – nemokamai pasitikrinti dėl gimdos kaklelio, krūties, storžarnės bei prostatos vėžio. Parengti nuotraukų ciklai keliauja po įvairias šalies vietoves bei įstaigas. 2015 m. balandžio 27 d. – gegužės 27 d. paroda eksponuojama Vilniaus centrinėje universalinėje parduotuvėje (VCUP), 5 aukšte.

Plačiau
Visi renginiai SAM renginių suvestinė Ministro darbotvarkė
DaugiauArchyvas
Sveikatos apsaugos ministrĖ
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ
Apklausa
Balandžio 27-oji – Lietuvos medicinos darbuotojų diena. Ar sveikinate savo gydytoją?
Taip
Ne
Dar neapsisprendžiau