2014 m. spalio 20 d.
Versija neįgaliesiems
Nemokama linija
8 800 66 004
2014 m. Lietuvos Respublikos Seimo sprendimu yra minimi kaip Vaikų sveikatos metai.
 

Naujienos
 

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras primena, kad Pasaulio sveikatos organizacija yra paskelbusi šią ligą antra didžiąja liga pasaulyje ir todėl spalio 20-oji yra minima kaip Tarptautinė osteoporozės diena.

Plačiau

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai medžiotojams primena, kaip išvengti užkrečiamųjų ligų, kurias platina laukiniai gyvūnai.

Plačiau

Šiandien, spalio 16-ąją, minime Pasaulinę maisto dieną. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro specialistai ragina pasirūpinti maisto saugumu.

Plačiau
 
DaugiauArchyvas
Renginiai
 

Maloniai kviečiame į III-ąją Ann Wigmore gyvo maisto konferencija spalio 25 d., 2014 m., Vilniaus kongresų rūmuose (Vilniaus g. 6, Vilnius).

Plačiau

Spalio 29-oji - Pasaulinė žvynelinės diena. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Odos ir venerinių ligų klinika šios dienos minėjimą Kaune rengia spalio 24 d. (penktadienį), pradžia 13 val. Renginio atidaryme dalyvaus Lietuvos Respublikos Seimo narė Vida Marija Čigriejienė, Lietuvos žvyneline sergančiųjų draugijos atstovai, kiti garbūs svečiai, renginio dalyviai.

Plačiau


Maloniai kviečiame dalyvauti Jaunimo reikalų prie Socailinės apsaugos ir darbo ministerijos mokslinėje – praktinėje konferencijoje ,,Jaunimas globalioje visuomenėje: pokyčiai ir iššūkiai"

Plačiau
Visi renginiai SAM renginių suvestinė Ministro darbotvarkė
DaugiauArchyvas
Sveikatos apsaugos ministrĖ
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ
Apklausa
1. Ar pritariate 72 val. laukimo laikotarpiui iki nėštumo nutraukimo?
Taip
Ne
Neturiu nuomonės