2014 m. spalio 2 d.
Versija neįgaliesiems
Nemokama linija
8 800 66 004
2014 m. Lietuvos Respublikos Seimo sprendimu yra minimi kaip Vaikų sveikatos metai.
 

Naujienos
 

Keičiantis orams, vis dažniau aplink save išgirstame ir pamatome šniurkščiojančių, kosėjančių, užkimusių ar kitaip peršalimo ligų kamuojamų žmonių. Turbūt daugelis iš mūsų tuomet tyliai pagalvojame, jog kažin ar pavyks mums patiems to išvengti. Norint išvengti rudeniškų peršalimo ligų, būtina imtis profilaktinių priemonių nelaukiant, kol ligos paplis. Taigi būtina pasirūpinti, kad rudens sezoną lydinčios ligos mus aplenktų: juk susirgus gali ne tik bėgti nosis ar perštėti gerklė, bet ir varginti aukšta temperatūra, kankinti nugaros, raumenų skausmai.

Plačiau

 

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, Lietuvoje sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) 2014 m. 39 sav. (rugsėjo 22-28 d.) siekė 60,0 atv./10 tūkst. gyventojų. 38-ąją metų savaitę šis sergamumo rodiklis siekė 54,0 atv./ 10 tūkst. gyventojų.

Plačiau

 

2014 m. rugsėjo 16 d. – 21 d. įvyko antrasis Pasaulio sveikatos organizacijos Ekstremaliųjų situacijų komiteto (toliau – Komitetas) narių ir patarėjų susitikimas dėl Ebola hemoraginės karštligės (EHK) protrūkio Vakarų Afrikoje - Gvinėjoje, Liberijoje, Siera Leonėje, Nigerijoje, Senegale.

Plačiau
 
DaugiauArchyvas
Renginiai
 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistus kviečiame registruotis į konferenciją „Visuomenės sveikatos stiprinimas ir sveikos gyvensenos skatinimas: iššūkiai ir sprendimo būdai“, kuri vyks 2014 m. spalio 15 d. viešbučio „Panorama“ konferencijų salėje „Aquarius & Terra“, Sodų g. 14, Vilnius (žemėlapis) (104.4 kb).


Plačiau

Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai sėdo ant dviračių ir savo pavyzdžiu  ragino klaipėdiečius gyventi sveikiau ir taip rūpintis savo širdimi.

Plačiau

Vykdant Vaikų sveikatos metų sveikatos stiprinimo priemonių planą organizuojama Lietuvos mokinių konferencija-paroda „Kelionė į sveikos mitybos šalį“.

Plačiau
Visi renginiai SAM renginių suvestinė Ministro darbotvarkė
DaugiauArchyvas
Sveikatos apsaugos ministrĖ
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ
Apklausa
Spalio 10 d. – Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Ar rūpinatės savo psichikos sveikata?
Daugiau dėmesio skiriu savo fizinei sveikatai
Dvasinė sveikata yra labai svarbi
Psichikos sveikata yra susijusi su fizine sveikata