2014 m. lapkričio 27 d.
Versija neįgaliesiems
Nemokama linija
8 800 66 004
Ebola hemoraginė karštligė – tai sunki, dažnai mirtina žmonių, primatų (beždžionių) liga, kurią sukelia Ebola virusas. Kur rasti informaciją?
 

Naujienos
 

Federico II universiteto ir ligoninės medicinos daktarė, mokslų daktarė Maddalena Illario, Neapolis: ,,Europos inovacijų partnerystė vyresnių žmonių aktyvumo ir sveikatos srityje (EIP-AHA) pakeitė mūsų požiūrį į senėjimą. Dabar geriau suvokiame, kad nuo to, kokį gyvenimo būdą pasirinksime dabar, labai priklausys mūsų gyvenimo kokybė ateityje".

Portalo „Sveikata-ES“ informacinis biuletenis 138
http://ec.europa.eu/health/newsletter/138/focus_newsletter_lt.htm

 

Plačiau
Respublikinėje Šiaulių ligoninėje lapkričio 28 d. atidaromas naujai pastatytas Priėmimo- skubiosios pagalbos skyriaus priestatas ir po rekonstrukcijos atnaujinta senasis ligoninės priimamasis.

Ta proga ligoninėje lankysis Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius;

Lietuvos Respublikos Prezidentės patarėja Aira Mečėjienė; Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė, Europos parlamento narė Vilija Blinkevičiūtė, Ministro Pirmininko patarėjas sveikatai Antanas Vinkus ir kiti garbingi svečiai, kurie susitiks su ligoninės darbuotojais bei dalyvaus skyriaus atidaryme.

Plačiau

Rytoj, lapkričio 27 d., Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmuose vyks Sveikatos apsaugos ministerijos ir Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos regiono biuro rengiama tarptautinė konferencija „Bendradarbiavimas siekiant sveikatos lygiateisiškumo“. Prieš konferencijos pradžią 8.30 val. žiniasklaidos atstovai maloniai kviečiami į spaudos konferenciją.

Plačiau
 
DaugiauArchyvas
Renginiai
 

Lapkričio 21-23 dienomis „Litexpo“ parodų ir kongresų centre šurmuliavo 20 – jį gimtadienį švenčianti „Vaikų šalis”. Tai vienas labiausiai laukiamų ir lankomų renginių, skirtų visai šeimai.

Plačiau

2014 m. lapkričio 27 d., Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmų Didžioji salė, Gedimino pr. 11, Vilnius, Konferencijos pradžia – 9.00 val., registracija nuo 8.00 val.

Plačiau

Jau tapo gražia tradicija, kad atėjus rudeniui Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja žinių ir mąstymo žaidimą – protmūšį. Pernai šiame renginyje kvietėme dalyvauti tik vyresniųjų moksleivius. Renginiui pavykus gimė idėja suorganizuoti kelis protmūšius, skirtus įvairaus amžiaus grupėms. Š. m. lapkričio 12 dieną protmūšyje „PELĖDŲ SAMBŪRIS“ tarpusavyje varžėsi Vilniaus miesto ir rajono senjorai, o lapkričio 18 ir 19 dienomis protmūšyje „PROTONAUTAI“ – 5-8 ir 9-12 klasių moksleiviai iš Vilniaus miesto ir rajono bendrojo ugdymo įstaigų. Lapkričio 18 dieną moksleiviams pavyko suburti 51, o lapkričio 19 dieną – net 53 komandas. Tikimės, kad ne tik pasiekėme, bet ir pagerinome mums jau priklausantį Lietuvos masiškiausio žaidimo rekordą, kurį užregistruos agentūra „FACTUM“ prie Lietuvos kultūros fondo.

Plačiau
Visi renginiai SAM renginių suvestinė Ministro darbotvarkė
DaugiauArchyvas
Sveikatos apsaugos ministrĖ
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ