2015 m. kovo 4 d.
Versija neįgaliesiems
Nemokama linija
8 800 66 004
Ebola hemoraginė karštligė – tai sunki, dažnai mirtina žmonių, primatų (beždžionių) liga, kurią sukelia Ebola virusas. Kur rasti informaciją?
 

Naujienos
 

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras baigė nuo 2010 metų birželio mėnesio pradetą įgyvendinti valstybės projektą „Visuomenės sveikatos priežiūros viešųjų paslaugų sistemos tobulinimas savivaldybėse“.

Plačiau

Klaipėdoje  2015-ieji metai dedikuoti Senjorams, tad nenuostabu, jog daugybė veiklų, iniciatyvų ir renginių skiriama būtent vyresnio amžiaus žmonėms. Atėjus pavasariui Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras kiekvieną trečiadienį nuo 16 val. uostamiestyje vėl organizuoja vaikščiojimo grupes senjorams.

Plačiau

Privalomojo sveikatos draudimo (PSD) taryba pritarė siūlymui dienos stacionaro sąlygomis teikti daugiau kardiologinių intervencinės radiologijos paslaugų, reikalingų greitesniam ir išsamiam pacientų ištyrimui dėl širdies ir kraujagyslių ligų. Ši naujovė padės ne tik trumpinti eiles gydymo įstaigose, bet ir ištirti daugiau pacientų, išgelbėti daugiau gyvybių, užbėgant už akių grėsmingoms ligoms.

Plačiau
 
DaugiauArchyvas
Renginiai
 

Apsinuodijimai, kartu su traumomis užima trečiąją vietą mirčių struktūroje. Tai yra tie susirgimai, kurių dažniausiai galima išvengti žinant, kur slypi pavojus. Siekiant šviesti žmones šiuo klausimu, šiais metais pirmą kartą organizuojama APSINUODIJIMŲ PREVENCIJOS SAVAITĖ. Jos metu vyks įvairūs šviečiamieji renginiai, bus skaitomos paskaitos.

Kvietimas (spausti čia) (723.0 kb)

Apsinuodijimų prevencijos savaitės programa (761.3 kb)

Plačiau

Panevėžio miesto visuomenės sveikatos biuras kviečia panevėžiečius į  „Šeimų mokyklą“, kurioje gydytojai, psichologai, kineziterapeutai, visuomenės sveikatos stiprinimo specialistai veda paskaitas, praktinius užsiėmimus vaikelį planuojantiems, besilaukiantiems, auginantiems tėvams. Kovo mėnesį organizuojamose paskaitose sužinosite kaip nepakenkiant sveikatai stiprinti kūdikių, vaikų imunitetą, su vaikų masažo specialiste mokysitės kaip teisingai atlikti kūdikių masažą, o tėvai auginantys ikimokyklinio amžiaus vaikus turės galimybę drauge stiprinti savo ir atžalų sveikatą bei produktyviai kartu praleisti laisvalaikį. Nėščiosios,  praktinių užsiėmimu metu, galės pajudėti baseine bei mankštos salėje. Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė patars kaip maitintis, kad Jūsų ir šeimos narių mityba būtų sveika, maistinga, funkcionali. 

Plačiau

Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija jau aštuntą kartą iš eilės įgyvendina gražia tradicija tapusią akciją „Aštuoniolikmeti, tapk kraujo donoru“, kurią kuruoja Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro mokyklos sveikatos priežiūros specialistė Gražina Povilaitienė. Jos metu gimnazistai taps savotiškais didvyriais – neatlygintinai duodami savo kraujo prisidės prie kilnios misijos, taip galbūt išgelbėdami ne vieną gyvybę.

Plačiau
Visi renginiai SAM renginių suvestinė Ministro darbotvarkė
DaugiauArchyvas
Sveikatos apsaugos ministrĖ
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ
Apklausa
Alergenai maiste. Kaip restoranai ir kavinės turėtų pateikti informaciją apie patiekaluose esančius alergenus (pvz., riešutus, soją, pieną, javus, kiaušinius, garstyčias, moliuskus, žuvį ir pan.)?
Valgiaraštyje nurodyti alergenus kiekvienam patiekalui
Raštu perspėti lankytoją, kad jei jis/ji yra alergiškas/a, turėtų kreiptis į padavėją
Nesu apsisprendęs/usi