2015 m. gegužės 28 d.
Versija neįgaliesiems
Nemokama linija
8 800 66 004
Ebola hemoraginė karštligė – tai sunki, dažnai mirtina žmonių, primatų (beždžionių) liga, kurią sukelia Ebola virusas. Kur rasti informaciją?
 

Naujienos
 

Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė patvirtino Medicinos prietaisų sterilizavimo ir dezinfekcijos proceso priežiūros sistemos įdiegimo bei sveikatos priežiūros įstaigų sterilizacinių modernizavimo 2016-2025 metų programą. Naujosios programos tikslas – užtikrinti hospitalinių infekcijų prevenciją, sukuriant nacionaliniu lygiu koordinuojamą ir pagal tarptautinius standartus veikiančią sterilizavimo proceso kontrolės sistemą. Tokia sistema sudarys galimybes teikti veiksmingas, ekonomiškas aukštos kokybės dezinfekcijos ir sterilizavimo paslaugas visoje Lietuvoje.

Plačiau

Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė patvirtino farmacijos kompanijų išlaidų viešinimo tvarką. Kompanijos privalės kaupti ir teikti išsamesnę informaciją apie išlaidas, skirtas sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistams bei jų profesiniams renginiams užsienyje.

Plačiau

Manoma, kad dauguma žino, kad rūkymas kenkia, bet atlikti tyrimai rodo, kad labai mažai žmonių suvokia tabako vartojimo žalą sveikatai. Pavyzdžiui, 2009 m. Kinijoje atlikus tyrimą paaiškėjo, kad tik 37 proc. rūkančių žmonių žinojo, kad rūkymas sukelia širdies kraujagyslių ligas ir tik 17 proc. , kad rūkymas sukelia insultą.  Jeigu rūkančiųjų paklaustume, kur jie galėtų  kreiptis pagalbos, sulauktume dviprasmiškų atsakymų. Galbūt ir klausimų, argi galima mesti rūkyti kitaip, nei tik valios pastangomis?

Plačiau
 
DaugiauArchyvas
Renginiai
 

2015 m. birželio 9 d. Alytuje vyks e. sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinės sistemos (ESPBI IS) ir jos posistemių, e. recepto ir medicininių vaizdų archyvo informacinė sistemos (MedVAIS), pristatymai.

Plačiau

Maloniai kviečiame dalyvauti spaudos konferencijoje, skirtoje pristatyti mokslinę-praktinę konferenciją „Psichoaktyviosios medžiagos: naujos tendencijos ir politiniai sprendimai“.  Spaudos konferencija vyks 2015 m. gegužės 27 d. 9 val. Lietuvos Respublikos Vyriausybėje prie Didžiosios konferencijų salės antrame aukšte, Gedimino pr. 11, Vilniuje.

Plačiau

Zita KATKIENĖ

Respublikinės Šiaulių ligoninės

viešųjų ryšių specialistė

Respublikinės Šiaulių ligoninės Chirurgijos korpuso (V. Kudirkos 99 C) konferencijų salėje gegužės 27 d. 14 val. akademiko, kardiochirurgo Jurgio Brėdikio naujos knygos „Kitokiu žvilgsniu“ sutiktuvės.

Plakatas (316.0 kb)

Plačiau
Visi renginiai SAM renginių suvestinė Ministro darbotvarkė
DaugiauArchyvas
Sveikatos apsaugos ministrĖ
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ