2014 m. lapkričio 23 d.
Versija neįgaliesiems
Nemokama linija
8 800 66 004
Ebola hemoraginė karštligė – tai sunki, dažnai mirtina žmonių, primatų (beždžionių) liga, kurią sukelia Ebola virusas. Kur rasti informaciją?
 

Naujienos
 

Šiandien, lapkričio 21 dieną, naujienų agentūros BNS spaudos konferencijų salėje vyko spaudos konferencija, kurioje buvo pristatyta Europos ŽIV testavimo savaitė. Spaudos konferencijoje dalyvavo:

  • Dr. Jadvyga Zinkevičiūtė, Sveikatos apsaugos viceministrė, Europos ŽIV testavimo savaitės ambasadorė Lietuvoje;
  • Svetlana Kulšis, ŽIV/AIDS paveiktų moterų bei jų artimųjų asociacija „Demetra“ steigėja ir vadovė;
  • Dr. Aušra Širvinskienė, Vilniaus priklausomybės ligų centro direktoriaus pavaduotoja;
  • Jurgita Poškevičiūtė, Nevyriausybinių organizacijų ir ekspertų koalicijos „Galiu gyventi“ administracijos direktorė.

Spaudos konferenciją vedė : Dr. Loreta Stonienė, ŽIV ir AIDS paveiktų moterų bei jų artimųjų  asociacija „Demetra“ Projekto koordinatorė.

Plačiau

2014 m. lapkričio 20 d. Vilnius. Asociacija „Demetra“ antrus metus vienijasi su Europos valstybių organizacijomis, institucijomis ir valdžios lyderiais, kad visą savaitę nuo 2014 m. lapkričio 21 d. iki 28 d. kuo daugiau informuoti apie ŽIV tyrimo naudą.

 

Plačiau
Visą savaitę - nuo penktadienio iki penktadienio - gyventojai bus kviečiami nemokamai pasitikrinti dėl ŽIV. Lietuvoje, kaip ir visoje Europoje, šį penktadienį (lapkričio 21d.) prasidės ir iki lapkričio 28 d. (penktadienio) vyks ŽIV tyrimų savaitė.
 
DaugiauArchyvas
Renginiai
 

Išvengti įvairių sveikatos problemų gali padėti tinkamas gyvenimo būdas, o taip pat ir tai, ką dedame į savo pirkinių krepšelį, kaip pusryčiaujame, pietaujame, užkandžiaujame. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras lapkričio 21 d., penktadienį, 12 val. Kretingoje organizuoja nemokamą seminarą „Sveika mityba“ ir kviečia pasisemti naudingų žinių, gauti atsakymus į rūpimus klausimus.

Plačiau

Šį savaitgalį lapkričio 21-23 dienomis Litexpo rūmuose organizuojamoje parodoje “Vaikų šalis” veiks ,,Dantukų klubas”, kurį šiais metais globoja ir Lietuvos Respublikos odontologų rūmai. Į renginį kviečiami visi Lietuvos vaikai, norintys turėti gražius ir sveikus dantis. “Dantukų klube” vaikai išmoks, kaip prižiūrėti ir valytis dantis, kaip taisyklingai maitintis, kaip išsaugoti gražią šypseną visą gyvenimą. Sužinos, kurie maisto produktai “slepia” cukrų, o kurie yra saugūs ir saugo dantis nuo baisiausios dantų ligos – ėduonies. Kartu su vaikais “Dantukų klube” kviečiami apsilankyti ir tėveliai, broliai, seserys, močiutės ir seneliai. Visos kelionės metu talkininkaus profesionalūs gidai.

Plačiau

Maloniai kviečiame atvykti į konferenciją-diskusiją „Mirtinas pasekmes galinti sukelti giliųjų venų trombozė: kas gali nuo jos apsaugoti?“, kuri vyks  šių metų lapkričio 21 d. 14 val. VU Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (4 aukštas, A413 auditorija),  Saulėtekio al. 5, Vilnius

Plačiau
Visi renginiai SAM renginių suvestinė Ministro darbotvarkė
DaugiauArchyvas
Sveikatos apsaugos ministrĖ
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ