2014 m. spalio 23 d.
Versija neįgaliesiems
Nemokama linija
8 800 66 004
Ebola hemoraginė karštligė – tai sunki, dažnai mirtina žmonių, primatų (beždžionių) liga, kurią sukelia Ebola virusas. Kur rasti informaciją?
 

Naujienos
 

Artėjant supratimo apie gripą dienai Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) rengia online konferenciją, kurioje į visuomenės klausimus atsakys Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO), imunologijos, infekcinių ligų, bendrosios praktikos (šeimos) gydytojai, Valstybinės ligonių kasos prie SAM, Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie SAM ir kiti ekspertai.

Stebėti šią diskusiją realiu laiku kviečiami medicinos akademinės bendruomenės, asmens ir visuomenės  sveikatos specialistai, visuomenė bei žiniasklaida.

Plačiau

Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos informuoja, kad Lietuvoje užregistruota jau per pusantro tūkstančio asmenų – 1527, sutikimą donoro kortelei gauti pasirašiusių elektroniniu būdu.

Plačiau

2014 m. spalio 22–25 d. sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė lankysis Kišiniove (Moldova). 3-jame nacionaliniame sveikatos forume: „Sveikata ir plėtra Moldovos Respublikoje: nuo politikų iki bendrų veiksmų“ bus pristatyta Lietuvos patirtis organizuojant pacientų lūkesčius atitinkantį sveikatos priežiūros paslaugų teikimą, aptartos tolesnės bendradarbiavimo gairės.

Plačiau
 
DaugiauArchyvas
Renginiai
 
Lietuvos asociacija „Gyvastis“ 2014 metų spalio 24-ąją, penktadienį, inicijuoja gražią akciją, skirtą spalio mėnesį minimai Pasaulio ir Europos organų donorystės ir transplantacijos dienai.
 
Tądien pačiame sostinės centre, Odminių gatvėje šalia „Amberton“ viešbučio, 14 val. 30 min. suliepsnos net 1138 žvakelės – tiek, kiek Lietuvoje yra gyvų ir mirusių donorų, kurių dovanoti organai ir audiniai išgelbėjo tūkstančių sunkių ligonių gyvybę. Be to, šiame skvere augančius medžius papuoš tiek pat popierinių širdelių, kurias kaip dėkingumo ženklą antrą gyvenimą padovanojusiems donorams karpė žmonės po transplantacijos operacijų. Plačiau

2014 spalio 29 d. 14:00
VUL Santariškių klinikų Didžioji auditorija (Santariškių g. 2, Vilnius, Auditorijų korpusas)

Kas šeštas žmogus per savo gyvenimą patiria insultą. Ši liga nesirenka žmonių nei pagal amžių, nei pagal lytį, nei pagal šalį – jo auka gali tapti bet kuris iš mūsų ar mūsų artimųjų. Insultas yra viena iš dažniausių mirties priežasčių Lietuvoje ir pasaulyje. Dideliai daliai jį patyrusių žmonių tenka gyventi su ilgalaike negalia.

Plačiau

2014 m. spalio 23–24 d. vaikų reabilitacijos sanatorijoje ,,Palangos gintaras" vyks mokslinė praktinė konferenciją ,,Vaikų sveikatingumo metai: iššūkiai ir perspektyvos".                                                                                                                                                                                      

Plačiau
Visi renginiai SAM renginių suvestinė Ministro darbotvarkė
DaugiauArchyvas
Sveikatos apsaugos ministrĖ
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ
Apklausa
1. Ar pritariate 72 val. laukimo laikotarpiui iki nėštumo nutraukimo?
Taip
Ne
Neturiu nuomonės