2015 m. liepos 2 d.
Versija neįgaliesiems
Nemokama linija
8 800 66 004
Dėmesio! Čia Jūs galite rasti didžiausias galimas kompensuojamųjų ir nekompensuojamųjų vaistų ir kompensuojamųjų medicinos pagalbos priemonių kainas.
 

Naujienos
 

Šiandien Vilniaus Pranciškonų bažnyčioje atidaryta paroda „Mano Širdies Ikona“. Joje eksponuojama 31 širdies ikona, kurias tapė „Rugutės“ labdaros fondo, padedančio onkologinėmis ligomis sergančių vaikų šeimoms, globojamos moterys, Vilniaus Palaimintojo kunigo Mykolo Sopočkos hospiso pacientai bei studijos „Marija‘s Art Therapy“ seminarų dalyviai. Sveikinamąjį žodį tarė sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė. Renginio globėjas: Pranciškonų Ordino atstovas Lietuvoje, brolis Marek Adam Dettlaffi. Renginio organizatorė: ,,Marija’s Art Therapy’’ vadovė, dailės terapeutė Marija Mendelė – Leliugienė.

Sveikatos apsaugos ministrės sveikinimo kalba ir renginio nuotraukos – Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje www.sam.lt ir ministerijos Facebook puslapyje:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.854493054633997.1073741853.434986296584677&type=3&uploaded=10#!/media/set/?set=a.854493054633997.1073741853.434986296584677&type=3&uploaded=10

 

Plačiau

Š. m. balandžio – gegužės mėn. Kauno visuomenės sveikatos centro specialistai Kauno mieste ir rajone periodinės kontrolės metu patikrino 73-is ikimokyklinio ugdymo įstaigas. 70-yje jų rasta pažeidimų, už kuriuos 25-ioms įstaigoms buvo paskirtos administracinės nuobaudos.

Plačiau

Panevėžio visuomenės sveikatos centras (toliau - Centras) informuoja, kad nuo 2015 m. liepos 1 d. teritorinėms Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos teritorinėms tarnyboms priskirta kompetencija derinti ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklų, vaikų socialinės globos įstaigų ir vaikų poilsio stovyklų valgiaraščius, įgyvendinant 2014 m. gruodžio 18 d. Lietuvos Respublikos maisto įstatymo Nr. VII-1608 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11 straipsnių, priedo pakeitimo ir įstatymo papildymo ketvirtuoju¹ skirsniu įstatymo Nr. XII-1491 7 straipsnio 6 dalį. Pareiškėjams į Centrą dėl valgiaraščių derinimo rekomenduojame kreiptis iki 2015 m. birželio 22 d., nuo 2015 m. liepos 1 d. prašome kreiptis į Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos teritorines tarnybas. Centro laiku nesuderinti valgiaraščiai ir su jais susijusi informacija bus perduota Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos teritorinėms tarnyboms, o pareiškėjai informuoti raštu apie dokumentų perdavimą.

Plačiau
 
DaugiauArchyvas
Renginiai
 

Net ir įsibėgėjus vasarai Klaipėdos „Tėvelių mokykla“ tęsdami darbus ir liepos mėnesį kviečia į būsimiems tėveliams ir jų artimiesiems parengtą nemokamų paskaitų ciklą.  Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras parengė trumpesnę vasarišką programą ir siūlo apsilankyti trijose paskaitose, kuriose – svarbiausia ir itin naudinga informacija apie kūdikio atėjimą, sutikimą ir priežiūrą pirmaisiais mėnesiais.

Plačiau

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia visus, kurie rūpinasi savo ir savo šeimos sveikata, į Sveikos šeimos klubą! Vasaros sezono metu Sveikos šeimos klubo užsiėmimams ieškoma naujo ir įdomaus formato. Liepos 1 d. Sveikos šeimos klubo užsiėmimai vyks Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinyje, o liepos 8 d. – Kauno Šilainių poliklinikoje.

Plačiau

2015 m. rugpjūčio 17–25 d. Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras planuoja organizuoti projekto „Poveikio visuomenės sveikatai vertinimo plėtojimas Lietuvoje“  baigiamąją konferenciją. Baigiamąją konferenciją numatoma surengti Vilniuje, jos trukmė – 1 diena (8 val.). Konfrencijos metu bus pristatyti projekto metu parengti darbai ir rezultatai. Kviečiame visuomenės sveikatos specialistus, savivaldybių atstovus, valstybės institucijų atstovus iš anksto registruotis į projekto „Poveikio visuomenės sveikatai vertinimo plėtojimas Lietuvoje“ baigiamąją konferencią bei užpildyti išankstinės registracijos formą ir atsiųsti el. paštu ramune.poliakoviene@smlpc.lt. iki birželio 30 d. Registracijos formoje prašome nurodyti, kiek atstovų iš Jūsų institucijos pageidautų dalyvauti šioje konferencijoje.

Plačiau
Visi renginiai SAM renginių suvestinė Ministro darbotvarkė
DaugiauArchyvas
Sveikatos apsaugos ministrĖ
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ