2015 m. rugpjūčio 29 d.
Versija neįgaliesiems
Nemokama linija
8 800 66 004
Kviečiame nemokamai pasitikrinti sveikatą! Aplenkime ligą!
 

Naujienos
 

Startavo ikimokyklinio ugdymo mokyklų, priklausančių Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklui, vaikų piešinių-atvirukų konkursas ,,Sveikadienis“. Konkursą organizuoja Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras. Jo tikslas – ugdyti vaikų gebėjimus kūrybiškai perteikti sveikatos žinias piešinyje-atviruke.

Plačiau

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Senato kolegija pritaria Ketvirtojo sveikatos sistemos plėtros ir ligoninių tinklo konsolidavimo etapo plano projektui. LSMU Senato kolegijos nutarime pritariama projekte numatytoms prioritetinėms kryptims, kurios atitinka Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos koncepcijos nuostatas.

Plačiau

Panevėžio visuomenės sveikatos centras praneša, kad šiais metais Panevėžio apskrityje užregistruotas jau antras kokliušo atvejis. Kovo mėn. Kupiškio r. šia liga susirgo 6 mėn. kūdikis, kuris dėl kontraindikacijų nebuvo skiepytas pagal Lietuvos Respublikos vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių, patvirtintą Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2014 m. vasario 27 d. Nr. V-283 „Dėl Lietuvos Respublikos vaikų profilaktinių skiepijimų kalendoriaus patvirtinimo“. Liepos mėn. užregistruotas antras kokliušo atvejis Panevėžio mieste. Šia liga susirgo 53 m. moteris, kuri nebuvo skiepyta kokliušo vakcina. Daugiau susirgimo atvejų židinyje nebuvo registruota.

Plačiau
 
DaugiauArchyvas
Renginiai
 

Rugsėjis daugeliui simbolizuoja naujų mokslo metų pradžią, tad ir Klaipėdos „Tėvelių mokykla“ po trumpų atostogų vėl kviečia į nemokamų paskaitų ciklą, kuris prasidės jau rugsėjo 3 d. Susitikimai su būsimais tėveliais jau tradiciškai vyksta Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure. Čia specialistai suteiks naudingos informacijos apie kūdikio laukimą, atėjimą, patars, kaip rūpintis vaikeliu pirmaisiais jo gyvenimo mėnesiais.

Plačiau

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia kauniečius nemokamai mankštintis. Visą rugsėjį ir spalį vyks šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai ir tai chi mankštos. Kviečiame registruotis!

Plačiau

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras rugsėjo 26 d. visus klaipėdiečius ir miesto svečius kviečia paminėti Pasaulinę aplinkos sveikatos dieną ir ragina jungtis prie dviračių žygio už sveiką Klaipėdą. Šios iniciatyvos tikslas – skatinti žmones kelionei į darbą ar susitikimus dažniau rinktis dviratį, daugiau judėti ir leisti laiką lauke.

 

Neabejotina, jog dviratis – viena mėgstamiausių klaipėdiečių ir miesto svečių transporto priemonė. To įrodinėti nereikia. Ne vienus metus dalyvaujantys įvairiose akcijose ir iniciatyvose, ir šį pavasarį nemaža dalis įvairių miesto įmonių, organizacijų, skirtingų  profesijų atstovų mynė už Klaipėdą tarptautiniame projekte „Europos dviračių iššūkis 2015“, kurio metu 600 dviratininkų įveikė beveik 40 tūkst kilometrų ir pagal nuvažiuotų kilometrų skaičių iš 38-ių dalyvių pateko į dešimtuką.

 

Net ir vėstant orams dviračio nevertėtų pamiršti, mat Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras rugsėjo 26 d. (šeštadienį) organizuoja dviračių žygį už sveiką Klaipėdą.  Visi dviratėms transporto priemnėms neabejingi klaipėdiečiai kviečiami atvykti į Lietuvininkų aikštė, iš kur 11 val. visi pajudės maršrutu Herkaus Manto gatve pro Biržos tiltą, Meridianą ir mins naujuoju dviračiu taku palei Danės upę iki Tauralaukio.

Plačiau
Visi renginiai SAM renginių suvestinė Ministro darbotvarkė
DaugiauArchyvas
Sveikatos apsaugos ministrĖ
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ