2015 m. sausio 27 d.
Versija neįgaliesiems
Nemokama linija
8 800 66 004
Ebola hemoraginė karštligė – tai sunki, dažnai mirtina žmonių, primatų (beždžionių) liga, kurią sukelia Ebola virusas. Kur rasti informaciją?
 

Naujienos
 

Sveikatos apsaugos ministerijoje surengtas susitikimas su Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos ir Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacijos atstovais. Aptarta kaip geriau informuoti kavinių ir restoranų lankytojus apie  patiekaluose esančias netoleravimą ar alergiją sukeliančias medžiagas. Sveikatos apsaugos ministerijos tinklapio lankytojus kviečiame dalyvauti apklausoje dėl informacijos apie maisto patiekaluose esančius alergenus pateikimo būdo SAM interneto svetainėje: http://www.sam.lt

Plačiau

Šių metų sausio 26 d.  įvyko Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos viceministrės Jadvygos Zinkevičiūtės susitikimas su Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento vadovybe. Susitikimo metu aptarti artimiausio laikotarpio svarbiausi darbai bei organizuojamų renginių planas. Sutarta, kad Departamento 2015 m. prioritetinė veiklos kryptis bus plėtoti narkotinių ir psichotropinių medžiagų, tabako ir alkoholio paklausos mažinimo priemones ypač skatinant nevyriausybinių organizacijų ir savivaldybių iniciatyvas ir įsitraukimą.

Plačiau

            
Sveikatos apsaugos ministrės Rimantės Šalaševičiūtės vadovaujama delegacija Baltarusijos Respublikos sveikatos apsaugos ministro V.I. Žarko kvietimu sausio 27 - 28 d. darbo vizito vyksta į  Baltarusijos Respubliką. Vizito tikslas – aptarti bendradarbiavimo tarp šalių sveikatos apsaugos srityje galimybes.

Plačiau
 
DaugiauArchyvas
Renginiai
 

Panevėžio miesto visuomenės sveikatos biuras pirmą kartą kviečia panevėžiečius į   „Šeimų mokyklą“ , kurioje gydytojai, psichologai, kinezeterapeutai, visuomenės sveikatos stiprinimo specialsitai ves paskaitas, praktinius užsiėmimus aktualiomis šiai dienai vaikelį planuojačioms, besilaukiančioms, auginančioms poroms.  Sužinosite kaip teisingai maitintis nėštumo metu, apie nėščiosios bei kūdikio burnos priežiūrą, ar namuose įmanoma sukūrti saugią aplinką kūdikiui, vaikui, vesime diskusijas apie skiepų būtinybę, vegetarišką, veganišką mitybą besilaukiant. Praktinių užsiėmimų metu galėsite pajudėti,  išmokti suteikti pirmąją pagalbą mažiesiems, o psichologė, apvalaus stalo grupės terapijos metu, patars kaip užgriuvus naujiems iššūkiams nepamiršti savęs ir nepasimesti tarp gausybės naujų minčių, emocijų. Į Panevėžio visuomenės sveikatos biuro  „Šeimų mokyklos“ organizuojamas  nemokamas paskaitas ar į visą paskaitų/praktinių užsiėmimų ciklą galima registruotis telefonu: 8 68 422 891 arba elektroniniu paštu linetta.z@gmail.com

Plačiau

 

Šiemet minimos akademiko profesoriaus Prano Mažylio 130-osios gimimo metinės. Renginiai, skirti pagerbti Lietuvos akušerijos ginekologijos pradininku vadinamą prof. P. Mažylį, vyks Kaune š. m. sausio 24 ir vasario 5 dienomis.   

Plačiau

Klaipėdos apskrities viešojoje I.Simonaitytės bibliotekoje atidaryta Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktoriaus dr. Jono Sąlygos fotografijų paroda bei pristatytas nuotraukų albumas „Jūra nepozuoja“.

Plačiau
Visi renginiai SAM renginių suvestinė Ministro darbotvarkė
DaugiauArchyvas
Sveikatos apsaugos ministrĖ
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ
Apklausa
Alergenai maiste. Kaip restoranai ir kavinės turėtų pateikti informaciją apie patiekaluose esančius alergenus (pvz., riešutus, soją, pieną, javus, kiaušinius, garstyčias, moliuskus, žuvį ir pan.)?
Valgiaraštyje nurodyti alergenus kiekvienam patiekalui
Raštu perspėti lankytoją, kad jei jis/ji yra alergiškas/a, turėtų kreiptis į padavėją
Nesu apsisprendęs/usi