2014 m. lapkričio 26 d.
Versija neįgaliesiems
Nemokama linija
8 800 66 004
Ebola hemoraginė karštligė – tai sunki, dažnai mirtina žmonių, primatų (beždžionių) liga, kurią sukelia Ebola virusas. Kur rasti informaciją?
 

Naujienos
 

2014 m. lapkričio 27 d. LR Vyriausybės rūmuose vyks Sveikatos apsaugos ministerijos ir PSO Europos regiono biuro rengiama tarptautinė konferencija „Bendradarbiavimas siekiant sveikatos lygiateisiškumo“. Konferencijoje   bus pateikti  pasaulinio lygio ekspertų ir užsienio šalių praktikų įrodymai bei argumentai, kodėl socialinių sveikatos netolygumų mažinimas turėtų tapti prioritetu  valdžios darbotvarkėje. Prie bendro stalo valstybės ir savivaldybių politikos formuotojai, verslo, mokslo ir nevyriausybinio sektoriaus atstovai aptars būdus konstruktyviam bendradarbiavimui plėtoti.

Plačiau

 

Higienos institutas išleido 17-ąjį serijos “Mokslo darbai” leidinį “Įmonių darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybų prevencinio veiksmingumo įvertinimas”, kuriame nagrinėjamos profesinės sveikatos priežiūros Lietuvoje probleminės sritys.

Plačiau

Panevėžio visuomenės sveikatos centras informuoja, kad nuo lapkričio 1 d. įsigaliojo Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2011 m. lapkričio 11 d. įsakymo Nr. V-964 ,,Dėl maitinimo organizavimo ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklose ir vaikų socialinės globos įstaigose tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimas.

Plačiau
 
DaugiauArchyvas
Renginiai
 

2014 m. lapkričio 27 d., Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmų Didžioji salė, Gedimino pr. 11, Vilnius, Konferencijos pradžia – 9.00 val., registracija nuo 8.00 val.

Plačiau

Jau tapo gražia tradicija, kad atėjus rudeniui Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja žinių ir mąstymo žaidimą – protmūšį. Pernai šiame renginyje kvietėme dalyvauti tik vyresniųjų moksleivius. Renginiui pavykus gimė idėja suorganizuoti kelis protmūšius, skirtus įvairaus amžiaus grupėms. Š. m. lapkričio 12 dieną protmūšyje „PELĖDŲ SAMBŪRIS“ tarpusavyje varžėsi Vilniaus miesto ir rajono senjorai, o lapkričio 18 ir 19 dienomis protmūšyje „PROTONAUTAI“ – 5-8 ir 9-12 klasių moksleiviai iš Vilniaus miesto ir rajono bendrojo ugdymo įstaigų. Lapkričio 18 dieną moksleiviams pavyko suburti 51, o lapkričio 19 dieną – net 53 komandas. Tikimės, kad ne tik pasiekėme, bet ir pagerinome mums jau priklausantį Lietuvos masiškiausio žaidimo rekordą, kurį užregistruos agentūra „FACTUM“ prie Lietuvos kultūros fondo.

Plačiau


Jau ketvirti metai bendravimas, geros emocijos, sveikas maistas, juokas, muzika išsklaido rudeninį liūdesį Kėdainių rajono gyventojams. Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai bendradarbiaudami su Kėdainių kultūros centro darbuotojais lapkričio 14 dieną Vilainių kultūros centro salėje organizavo renginį „Gyvenk sveikiau“, skirtą Europos sveikos mitybos dienai paminėti. Šią dieną kėdainiečiai buvo skatinami maitintis sveikai, rinktis ekologiškus maisto produktus, primenami taisyklingos mitybos principai ir taisyklės. Plačiau
Visi renginiai SAM renginių suvestinė Ministro darbotvarkė
DaugiauArchyvas
Sveikatos apsaugos ministrĖ
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ