2014 m. spalio 23 d.
Versija neįgaliesiems
Nemokama linija
8 800 66 004
2014 m. Lietuvos Respublikos Seimo sprendimu yra minimi kaip Vaikų sveikatos metai.
 

Naujienos
 

2014 m. spalio 22–25 d. sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė lankysis Kišiniove (Moldova). 3-jame nacionaliniame sveikatos forume: „Sveikata ir plėtra Moldovos Respublikoje: nuo politikų iki bendrų veiksmų“ bus pristatyta Lietuvos patirtis organizuojant pacientų lūkesčius atitinkantį sveikatos priežiūros paslaugų teikimą, aptartos tolesnės bendradarbiavimo gairės.

Plačiau

Sporto klubo paslaugos – uždarose patalpose ar jų komplekse juridinių ar fizinių asmenų vykdoma ūkinė komercinė veikla, atlygintinai teikiamos paslaugos, skirtos paslaugų vartotojams mankštintis, fiziniam aktyvumui palaikyti.

Plačiau

Kiekvienais metais atvėsus orams gyventojai dažnai skundžiasi, kad į namus ir į maisto sandėliavimo patalpas veržiasi graužikai: pelės ir žiurkės. Panevėžio visuomenės sveikatos centro (toliau - Centras) specialistai pataria imtis profilaktikos priemonių ir atsikratyti „nepageidaujamais svečiais“, kurie gali tapti ir rimtų ligų priežastimi.

Plačiau
 
DaugiauArchyvas
Renginiai
 

2014 spalio 29 d. 14:00
VUL Santariškių klinikų Didžioji auditorija (Santariškių g. 2, Vilnius, Auditorijų korpusas)

Kas šeštas žmogus per savo gyvenimą patiria insultą. Ši liga nesirenka žmonių nei pagal amžių, nei pagal lytį, nei pagal šalį – jo auka gali tapti bet kuris iš mūsų ar mūsų artimųjų. Insultas yra viena iš dažniausių mirties priežasčių Lietuvoje ir pasaulyje. Dideliai daliai jį patyrusių žmonių tenka gyventi su ilgalaike negalia.

Plačiau

2014 m. spalio 23–24 d. vaikų reabilitacijos sanatorijoje ,,Palangos gintaras" vyks mokslinė praktinė konferenciją ,,Vaikų sveikatingumo metai: iššūkiai ir perspektyvos".                                                                                                                                                                                      

Plačiau

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras organizuoja programą, kurioje gali dalyvauti visi, norintys arba svarstantys, kad laikas MESTI RŪKYTI.

Plačiau
Visi renginiai SAM renginių suvestinė Ministro darbotvarkė
DaugiauArchyvas
Sveikatos apsaugos ministrĖ
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ
Apklausa
1. Ar pritariate 72 val. laukimo laikotarpiui iki nėštumo nutraukimo?
Taip
Ne
Neturiu nuomonės