2015 m. liepos 28 d.
Versija neįgaliesiems
Nemokama linija
8 800 66 004
Kviečiame nemokamai pasitikrinti sveikatą! Aplenkime ligą!
 

Naujienos
 

Liepos 28-ąją minima Pasaulinė hepatito diena, kurios šūkis „Venkite hepatito. Nedelskite“. Minint šią dieną Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) siekia didinti visuomenės budrumą apie hepatitų keliamas grėsmes sveikatai. Liepos 28 – oji – tai hepatito B viruso atradėjo, Nobelio premijos laureato prof. B.Samuel Blumberg gimimo diena. Būtent todėl PSO parinko šią datą kasmet pažymėti pasaulinę hepatito dieną.

Plačiau

Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė pasirašė įsakymą, kuriuo papildytas Ligų ir kompensuojamųjų vaistų joms gydyti kainynas. Į jį įtraukti 28 vaistiniai preparatai. Tarp jų – 5 nauji, inovatyvūs vaistai, iki šiol nebuvę kompensuojamųjų vaistų sąraše. Jie  skirti onkologinėms, onkohematologinėms, kraujotakos ir infekcinėms ligoms gydyti.

Plačiau

Klaipėdos jūrininkų ligoninė į kilnią misiją išlydi tris drąsius vyrus, kurie baidarėmis prieš Nemuno srovę ketina įveikti 500 kilometrų. Savo vilties žygį komanda skiria sergantiesiems onkologinėmis ligomis. Prie pagrindinio šio žygio partnerio – Šv.Pranciškaus onkologijos centro – prisijungė ir Klaipėdos jūrininkų ligoninė. Jos medikai žygeiviams nemokamai patikrino sveikatą ir nuramino, jog ji neturėtų tapti kliūtimi, pasiekti finišą.

Plačiau
 
DaugiauArchyvas
Renginiai
 

Sveikatos apsaugos ministerijoje gegužės 27 dieną atidaryta darbų paroda „Perspektyvos: menas, kepenų ligos ir aš“. Meniniu projektu siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į Hepatitą C kaip ligą ir meno kalbą, papasakoti apie šią sudėtingą ligą, suteikiant galimybę pacientams išsakyti savo problemas, pasidalinti  sunkiausiais momentais sergant šia liga.

Plačiau

Besidomintieji dailės ir muzikos terapija Lietuvoje, šių profesijų vystymo aktualijomis, kviečiami į mokslinę konferencija. Ji įvyks 2015 rugsėjo 21 dieną LSMU Mokomajame laboratoriniame korpuse, Z. Januškevičiaus auditorijoje (Eivenių g. 4, Kaunas).

Plačiau

Senjorams dedikuoti metai Klaipėdoje įgauna pagreitį, mieste nuolat rengiamos įvairios akcijos ir iniciatyvos, įtraukiančios vis daugiau vyresnio amžiaus klaipėdiečių ir miesto svečių. Todėl Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, atsižvelgdamas į vis didėjančias senjorų gretas sveikatinimo veiklose, liepą garbaus amžiaus gyventojus kviečia į jiems skirtą išvyką pajūryje, kurios metu bus galima ne tik aktyviai praleisti laiką ir pabendrauti, bet ir pasisemti naudingos sveikatai informacijos.

Plačiau
Visi renginiai SAM renginių suvestinė Ministro darbotvarkė
DaugiauArchyvas
Sveikatos apsaugos ministrĖ
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ