English
Nemokama linija
  8 800 66 004
Versija neįgaliesiems
2014-04-23
 

Naujienos
 2014-04-23 Klaipėdos verslininkai atsiims garbingas Sveiko miesto lenteles

Kovo pabaigoje Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras paskelbė konkursą, kuriuo siekiama pagerbti  sveikuoliškas idėjas puoselėjančias maitinimo bei kitas įstaigas. Tai bene pirmas kartas Lietuvoje, kai verslininkai ne tik raginami į valgiaraščius įtraukti daugiau patiekalų iš daržovių, vaisių, žalumynų kokteilių, bet ir turi galimybę pelnyti garbingus skiriamuosius ženklus – specialias lenteles.

Plačiau
 2014-04-22 Prioritetas – pneumokokinės infekcijos vakcinos įtraukimas į vaikų skiepijimų kalendorių


Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pabrėžia, kad prioritetinis Nacionalinės imunoprofilaktikos programos uždavinys apsaugoti mūsų visuomenę nuo pavojingų infekcinių susirgimų, valdyti užkrečiamąsias ligas, mažinti sergamumą, mirtingumą, komplikacijų dažnį. Tai pasiekiama skiepijimus nuo tam tikros ligos įtraukus į nacionalinius skiepijimų kalendorius. SAM apgailestauja, kad visuomenė per tam tikras žiniasklaidos priemones raginama abejoti sprendimu valdyti pneumokokinę infekciją visuomenėje, įtraukus pneumokokinės infekcijos vakciną į vaikų skiepijimų kalendorių. Atkreipiame dėmesį, kad pagal vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių skiepijimui nuo pneumokokinės infekcijos gali būti naudojamos visos esančios rinkoje (t.y. dvi) pneumokokinės infekcijos vakcinos.

Plačiau
 2014-04-22 LNSS trišalės tarybos dėmesys – darbo rinkos skaidrumui

Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos (LNSS) trišalė taryba mano, kad reikia peržiūrėti įvairių lygių teisės  aktus, rengti jų pakeitimus, kad racionaliai, skaidriai  veiktų sistemos darbo rinka ir būtų naudojami mokesčių mokėtojų pinigai. Pasak sveikatos apsaugos ministro Vytenio Povilo Andriukaičio, LNSS darbo rinkos sistemoje trūksta objektyvių kriterijų, pagal kuriuos būtų galima teisingai atlyginti už darbą, skaidriai įdarbinti specialistus.

Plačiau
 
Daugiau
Archyvas
Renginiai
 2014-04-18 „Jauskis lengvai ir pasitikėk savimi!“ Inkocentro ir Eglės Afanasjevos mankštų projektas

Maloniai kviečiame į įdomius ir turiningus susitikimus. Jų metu galėsite susipažinti su dubens dugno stiprinimo principais, kalanetikos instruktorė Eglė Afanasjeva išmokys pratimų, kuriuos galėsite atlikti ir namuose. Inkocentro atstovės supažindins su tokių mankšta svarba moters lytinei sveikatai, atvirai kalbės apie problemas, kurios kyla po nėštumų ir gimdymų bei suteiks naudingų patarimų, kaip išsaugoti pasitikėjimą.

Plačiau
 2014-04-17 Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai – parodos herojai

Klaipėdos viešojoje  I.Simonaitytės bibliotekoje atidaryta Jūrininkų ligoninės fotografijų paroda „Odė mediko kasdienybei“. 

Plačiau
 2014-04-17 Pasaulinė hemofilijos diena

Pasaulinė hemofilijos diena pasaulyje minima balandžio 17 d. Šiemet jos tema - „Kalbėkime ir raskime sprendimą“. Lietuvoje ši data bus paminėta renginiu pacientams, jų artimiesiems ir žiniasklaidai „Aš noriu ir galiu daugiau”, kuris įvyks  Kaune 2014 m. balandžio 11 d. viešbutyje „Park Inn by Radisson Kaunas“ (K. Donelaičio g. 27).

Renginio programa

Plačiau
Visi renginiai »SAM renginių suvestinė »Ministro darbotvarkė »
Daugiau
Archyvas
 


Sveikatos apsaugos ministras
Vytenis Povilas Andriukaitis
Ministro darbotvarkė

Apklausa
Ar pritariate pasiūlymui, kuriuo tabako gaminiais nebūtų prekiaujama šalia švietimo ir sveikatos priežiūros įstaigų?
Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Norėčiau daugiau informacijos apie šį siūlymą

 

 

 

 

 

 


 

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija
Nemokama telefono linija 8 800 66 004
Vilniaus g. 33, LT-01506 Vilnius
Tel. (8 5)  268 5110
Faks. (8 5)  266 1402
El. p.
ministerija@sam.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas 188603472
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
A. s. LT817300010002455511 „Swedbank“, AB

Naudojimosi svetaine sąlygos 


Sprendimas: Idamas, Naudojama: Smartweb