2015 m. rugpjūčio 4 d.
Versija neįgaliesiems
Nemokama linija
8 800 66 004
Kviečiame nemokamai pasitikrinti sveikatą! Aplenkime ligą!
 

Naujienos
 

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) atkreipia vyrų dėmesį, kad vasarą jie kur kas drąsiau turėtų dalyvauti Lietuvoje vykdomose prevencinėse programose ir pasitikrinti sveikatą. Tyrimai apdraustiesiems privalomuoju sveikatos draudimu visiškai nekainuoja, nes už gydymo įstaigų suteiktas paslaugas ligonių kasos joms sumoka Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis.

Plačiau

Ligų, vaistinių preparatų ir medicinos pagalbos priemonių kompensavimo komisija siūlo įtraukti į kompensuojamųjų vaistinių preparatų sąrašą naujus žymiai efektyvesnius vaistus, skirtus lėtinio, labai pažengusio Hepatito C gydymui (kai kepenų fibrozė įvertinta 3 ar daugiau balų pagal METAVIR klasifikaciją). Kliniškai patvirtinta, kad vaistinių preparatų Viekirax/Exviera derinys taikomas anksčiau nuo Hepatito C negydytiems pacientams yra efektyvus beveik 100 procentų, o iš pacientų, kurie buvo nesėkmingai gydyti nuo šios ligos kitais vaistais, pasveiksta 98 procentai.

Plačiau

Liepos 28-ąją minima Pasaulinė hepatito diena, kurios šūkis „Venkite hepatito. Nedelskite“. Minint šią dieną Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) siekia didinti visuomenės budrumą apie hepatitų keliamas grėsmes sveikatai. Liepos 28 – oji – tai hepatito B viruso atradėjo, Nobelio premijos laureato prof. B.Samuel Blumberg gimimo diena. Būtent todėl PSO parinko šią datą kasmet pažymėti pasaulinę hepatito dieną.

Plačiau
 
DaugiauArchyvas
Renginiai
 

Sveikatos apsaugos ministerijoje gegužės 27 dieną atidaryta darbų paroda „Perspektyvos: menas, kepenų ligos ir aš“. Meniniu projektu siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į Hepatitą C kaip ligą ir meno kalbą, papasakoti apie šią sudėtingą ligą, suteikiant galimybę pacientams išsakyti savo problemas, pasidalinti  sunkiausiais momentais sergant šia liga.

Plačiau

Besidomintieji dailės ir muzikos terapija Lietuvoje, šių profesijų vystymo aktualijomis, kviečiami į mokslinę konferencija. Ji įvyks 2015 rugsėjo 21 dieną LSMU Mokomajame laboratoriniame korpuse, Z. Januškevičiaus auditorijoje (Eivenių g. 4, Kaunas).

Plačiau

Senjorams dedikuoti metai Klaipėdoje įgauna pagreitį, mieste nuolat rengiamos įvairios akcijos ir iniciatyvos, įtraukiančios vis daugiau vyresnio amžiaus klaipėdiečių ir miesto svečių. Todėl Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, atsižvelgdamas į vis didėjančias senjorų gretas sveikatinimo veiklose, liepą garbaus amžiaus gyventojus kviečia į jiems skirtą išvyką pajūryje, kurios metu bus galima ne tik aktyviai praleisti laiką ir pabendrauti, bet ir pasisemti naudingos sveikatai informacijos.

Plačiau
Visi renginiai SAM renginių suvestinė Ministro darbotvarkė
DaugiauArchyvas
Sveikatos apsaugos ministrĖ
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ