2015 m. kovo 4 d.
Versija neįgaliesiems
Nemokama linija
8 800 66 004
Ebola hemoraginė karštligė – tai sunki, dažnai mirtina žmonių, primatų (beždžionių) liga, kurią sukelia Ebola virusas. Kur rasti informaciją?
 

Naujienos
 

Privalomojo sveikatos draudimo (PSD) taryba pritarė siūlymui dienos stacionaro sąlygomis teikti daugiau kardiologinių intervencinės radiologijos paslaugų, reikalingų greitesniam ir išsamiam pacientų ištyrimui dėl širdies ir kraujagyslių ligų. Ši naujovė padės ne tik trumpinti eiles gydymo įstaigose, bet ir ištirti daugiau pacientų, išgelbėti daugiau gyvybių, užbėgant už akių grėsmingoms ligoms.

Plačiau

,,Sveikatos apsaugos ministerijos administruojamų priemonių poveikio ,,auksinei valandai" vertinimas" – tokia tema Sveikatos apsaugos ministerijos Europos Sąjungos paramos skyriaus organizuotas renginys susilaukė daug specialistų ir visuomenės dėmesio. Pristatyta, kaip Lietuvoje per „auksinę valandą“, tai yra pirmą valandą po įvykio, dėl kurio atsiranda pavojus žmogaus gyvybei ar sveikatai, yra teikiama pagalba. Maloniai kviečiame susipažinti su renginio pranešimais:

Plačiau

Lietuvos sveikatos apsaugos ministerija apibendrino visuomenės sveikatos centrų pateiktus 2014 m. atlikos tiesioginės valstybinės kirpyklų, kosmetikos, tatuiruočių kabinetų, grožio salonų, soliariumų, baseinų, skalbyklų, pirčių, saunų, sporto klubų, apgyvendinimo paslaugų saugos kontrolės rezultatus. Ataskaita pateikta Valstybinėi vartotojų teisių apsaugos tarnybai.

Maloniai kviečiame susipažinti:

/go.php/lit/Ataskaitos

Plačiau
 
DaugiauArchyvas
Renginiai
 

Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija jau aštuntą kartą iš eilės įgyvendina gražia tradicija tapusią akciją „Aštuoniolikmeti, tapk kraujo donoru“, kurią kuruoja Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro mokyklos sveikatos priežiūros specialistė Gražina Povilaitienė. Jos metu gimnazistai taps savotiškais didvyriais – neatlygintinai duodami savo kraujo prisidės prie kilnios misijos, taip galbūt išgelbėdami ne vieną gyvybę.

Plačiau

Uostamiestyje, pamažu bundant gamtai, šiaurietiško ėjimo mylėtojai ir vėl kviečiami burtis bendriems fizinio aktyvumo užsiėmimams. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras nuo kovo 3 d. kiekvieną antradienį visiems norintiems pajudėti gryname ore siūlo itin populiarias nemokamas grupines treniruotes.

Plačiau

Vasario 27 – kovo 1 dienomis Kauno futbolo manieže (Aukštaičių g. 51, Kaunas) vyko 7-oji sveikatinimo, sveikos gyvensenos ir medicinos paroda „Sveikatos dienos 2015“. Parodoje įvairias sveikatinimo, gydymo ir reabilitacijos bei natūralios medicinos naujoves pristatė apie 100 parodos dalyvių. Renginyje taip pat dalyvavo ir VšĮ Nacionalinio kraujo centro komanda, pakvietusi parodos lankytojus susipažinti su kraujo keliu bei daugiau sužinoti apie įstaigos veiklą.

Plačiau
Visi renginiai SAM renginių suvestinė Ministro darbotvarkė
DaugiauArchyvas
Sveikatos apsaugos ministrĖ
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ
Apklausa
Alergenai maiste. Kaip restoranai ir kavinės turėtų pateikti informaciją apie patiekaluose esančius alergenus (pvz., riešutus, soją, pieną, javus, kiaušinius, garstyčias, moliuskus, žuvį ir pan.)?
Valgiaraštyje nurodyti alergenus kiekvienam patiekalui
Raštu perspėti lankytoją, kad jei jis/ji yra alergiškas/a, turėtų kreiptis į padavėją
Nesu apsisprendęs/usi