2015 m. gegužės 3 d.
Versija neįgaliesiems
Nemokama linija
8 800 66 004
Ebola hemoraginė karštligė – tai sunki, dažnai mirtina žmonių, primatų (beždžionių) liga, kurią sukelia Ebola virusas. Kur rasti informaciją?
 

Naujienos
 

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija kviečia studentus atlikti praktiką Sveikatos apsaugos ministerijos Ryšių su visuomene skyriuje. Ryšių su visuomene skyriaus veikla – kurti ir vystyti ryšius su visuomene, valstybės ir savivaldybių institucijomis, įstaigomis bei visuomeninėmis organizacijomis, siekiant didinti informuotumą apie sveikatos apsaugos sistemą, sveikatos apsaugos politikos sprendimų priėmimą.

Plačiau
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, š.m. kovo mėnesį užregistruoti 3 tymų atvejai. Vienas įvežtinis kiti du - epidemiologiškai susiję. Visi susirgę asmenys virš 30 metų, neskiepyti arba skiepyti tik vieną vakcinos dozę. Plačiau

Pastaruoju metu daug nerimo Lietuvos gyventojams sukėlė informacija apie gaisrus miškuose Černobylio zonoje, Ukrainoje, kurie Černobylio avarijos metu buvo užteršti radioaktyviosiomis medžiagomis.

Plačiau
 
DaugiauArchyvas
Renginiai
 

Lietuvos kosmetikos ir buitinės chemijos gamintojų asociacija LIKOCHEMA, kartu su Sveikatos apsaugos ministerija, Vilniaus visuomenės sveikatos centru bei Valstybine ne maisto produktų inspekcija prie Ūkio ministerijos kviečia į VIII-ąjį seminarą:
,,Kosmetikos gaminių reglamentas Nr. 1223/2009: praktinis įgyvendinimas (kosmetikos gaminio saugos ataskaitos rengimas, būtini tyrimai, teiginių apie gaminį taikymas, gera gamybos praktika)”, kuris vyks 2015 m. gegužės 14 d. Vilniuje, viešbučio “Amberton” konferencijų salėje. Seminaras skirtas kosmetikos gaminių importuotojams, platintojams, gamybos įmonėms bei kosmetikos rinkos priežiūros specialistams.

Plačiau

Gegužės 10-oji kiekvienais metais minima kaip Judėjimo sveikatos labui diena. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, minint šią dieną, organizuoja sveikatinimo renginių ciklą „Pajudam“, skirtą ir vaikams, ir suaugusiems.

Plačiau

Idėjų ir originalumo nestokojantis Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, kas mėnesį visus klaipėdiečius kviečiantis į įvairias sveikatinimo veiklas, gegužę pažėrė dar daugiau naujovių. Paskutinį pavasario mėnesį atrasti sielos harmoniją, stiprinti kūną ir raminti protą padės „Gyvenimo meno“ jogos užsiėmimai, o „Tinadance“ studija siūlo aktyviai pajudėti pilateso, bodyflex ir šokių pamokose. Be to, dviračių mėgėjai kviečiami burtis į komandas ir antrą kartą sudalyvauti visą mėnesį truksiančiame Europos dviračių iššūkyje.

Renginių kalendorius (142.3 kb)

Plačiau
Visi renginiai SAM renginių suvestinė Ministro darbotvarkė
DaugiauArchyvas
Sveikatos apsaugos ministrĖ
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ