2014 m. rugpjūčio 27 d.
Versija neįgaliesiems
Nemokama linija
8 800 66 004
Integruota sveikatos priežiūra yra efektyvus kelias gydant sunkias patologijas, padedant žmonėms išvengti neįgalumo. Todėl būtina gerinti integruotos sveikatos sistemos (klasterių) finansavimą.
 

Naujienos
 

Pasaulio sveikatos organizacija (toliau – PSO) 2012 metais paskelbė globalinį tymų ir raudonukės eliminavimo strateginį planą 2012-2020 metams.

Plačiau

Vilniaus visuomenės sveikatos centras iš asmens sveikatos priežiūros įstaigos š. m. rugpjūčio 13 d. ir rugpjūčio 22 d. gavo pranešimus apie du įtariamus Creuzfeldt-Jakobo ligos atvejus. Tiksli diagnozė paaiškės tik atlikus tyrimus, kurie trunka nuo 3 iki 6 mėn.

Plačiau

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, Lietuvoje sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) 2014 m. 34 sav. (rugpjūčio 18-24 d.) siekė 13,7 atv./10 tūkst. gyventojų. 33-ąją metų savaitę šis sergamumo rodiklis siekė 10,4 atv./ 10 tūkst. gyventojų.

Plačiau
 
DaugiauArchyvas
Renginiai
 

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras organizuoja seminarus ikimokyklinio amžiaus vaikų ir pradinių klasių moksleivių tėveliams.

Plačiau

Higienos institutas, bendradarbiaudamas su Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuru, kviečia į seminarą „Kaip stiprinti darbuotojų sveikatą įmonėje“, kuris vyks 2014 m. rugsėjo 5 d. Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biure (Lietuvininkų g. 18, Marijampolė).

 

Plačiau
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui. Būsimos ir esamos mamos konsultuojamos įvairiais klausimais. Paskaitose dalyvauja ne tik mamytės, bet ir tėveliai. Tad kviečiame apsilankyti mūsų paskaitose. Visos paskaitos ir mankštos – nemokami. Plačiau
Visi renginiai SAM renginių suvestinė Ministro darbotvarkė
DaugiauArchyvas
Sveikatos apsaugos ministrĖ
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ
Apklausa
Kaip Jūs vertinate naująjį mūsų svetainės puslapį, skirtą sveikatos priežiūros darbuotojams?
Puikiai, nes tokios informacijos labai reikia
Gerai, bet norėtųsi daugiau informacijos
Manau, kad ši informacija nėra labai reikalinga medicinos atstovams
Siūlytume informaciją nuolat atnaujinti ir papildyti
Neturiu nuomonės