2015 m. liepos 6 d.
Versija neįgaliesiems
Nemokama linija
8 800 66 004
Dėmesio! Čia Jūs galite rasti didžiausias galimas kompensuojamųjų ir nekompensuojamųjų vaistų ir kompensuojamųjų medicinos pagalbos priemonių kainas.
 

Naujienos
 

Visuomenės sveikatos specialistai primena, kad pernelyg aukšta aplinkos temperatūra yra žalinga sveikatai – didelis saulės spindulių ar šilumos kiekis gali susargdinti ar net numarinti žmogų. Aplinkos temperatūra iki +30ºC yra sąlyginai komfortabili, daugiau nei +34ºC ekstremali, daugiau nei +38ºC – žalinga sveikatai, o daugiau nei +42ºC siekianti aplinkos temperatūra yra pavojinga.

Ekstremalių sveikatai situacijų centras informuoja apsaugos nuo karščio klausimais (spausti šią nuorodą) (942.4 kb)

Plačiau

Maloniai kviečiame skaityti Kauno rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro naujienlaiškį! (spausti šią nuorodą) (5.1 Mb)

Argi ne šaunuoliai?

Plačiau

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2015 m. sausio 21 d. įsakymu sudaryta darbo grupė, vadovaujama Sveikatos apsaugos viceministrės Laimutės Vaidelienės, parengė Medicinos pagalbos paslaugų, traumų ir kitų išorinių priežasčių lemtų sužalojimų atvejais, teikimo tvarkos aprašo projektą. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė! Maloniai kviečiame susipažinti su šiuo projektu ir teikti siūlymus!

 

Pastabas ir pasiūlymus projektui maloniai kviečiame teikti iki 2015 m. liepos  21 d. el. paštu:
viktorija.buzyte@sam.lt

Plačiau
 
DaugiauArchyvas
Renginiai
 

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija kviečia dalyvauti seminare – informaciniame renginyje, skirtame 3-iajai Europos Sąjungos sveikatos srities 2014-2020 m. programai ir 2015 m. veiksmų planui pristatyti.

Seminaro metu bus pateikta informacija apie naujas dalyvavimo 3-iosios ES sveikatos srities 2014-2020 m. programos 2015 m. veiksmų plane galimybes, finansavimo ir bendradarbiavimo mechanizmą.

Pranešimus skaitys Europos Komisijos Vartotojų, sveikatos ir maisto programų vykdomosios agentūros, Lietuvos institucijų atstovai. Seminaro metu bus pristatyta praktika apie įgyvendinamus projektus, vykdant 3-ąją Europos Sąjungos sveikatos srities 2014-2020 m. programą.

Seminaras vyks 2015 m. liepos 16 d. Sveikatos apsaugos ministerijos 306 salėje, (adresas – Vilniaus g. 16, Vilnius), lietuvių kalba.

Plačiau

Liepos 9 d. – rugpjūčio 28 d. Lietuvos medicinos bibliotekoje veiks Pauliaus Stankevičiaus paroda „Įspūdžiai iš sapnų pasaulio“.

 

Plačiau

Net ir įsibėgėjus vasarai Klaipėdos „Tėvelių mokykla“ tęsdami darbus ir liepos mėnesį kviečia į būsimiems tėveliams ir jų artimiesiems parengtą nemokamų paskaitų ciklą.  Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras parengė trumpesnę vasarišką programą ir siūlo apsilankyti trijose paskaitose, kuriose – svarbiausia ir itin naudinga informacija apie kūdikio atėjimą, sutikimą ir priežiūrą pirmaisiais mėnesiais.

Plačiau
Visi renginiai SAM renginių suvestinė Ministro darbotvarkė
DaugiauArchyvas
Sveikatos apsaugos ministrĖ
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ