2015 m. liepos 3 d.
Versija neįgaliesiems
Nemokama linija
8 800 66 004
Dėmesio! Čia Jūs galite rasti didžiausias galimas kompensuojamųjų ir nekompensuojamųjų vaistų ir kompensuojamųjų medicinos pagalbos priemonių kainas.
 

Naujienos
 

Maloniai kviečiame skaityti Kauno rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro naujienlaiškį! (spausti šią nuorodą) (5.1 Mb)

Argi ne šaunuoliai?

Plačiau

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2015 m. sausio 21 d. įsakymu sudaryta darbo grupė, vadovaujama Sveikatos apsaugos viceministrės Laimutės Vaidelienės, parengė Medicinos pagalbos paslaugų, traumų ir kitų išorinių priežasčių lemtų sužalojimų atvejais, teikimo tvarkos aprašo projektą. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė! Maloniai kviečiame susipažinti su šiuo projektu ir teikti siūlymus!

 

Pastabas ir pasiūlymus projektui maloniai kviečiame teikti iki 2015 m. liepos  21 d. el. paštu:
viktorija.buzyte@sam.lt

Plačiau

 

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, atsižvelgdama į gyventojų pranešimus dėl viešųjų tualetų blogos būklės, organizavo pasitarimą, kurio metu buvo svarstomi viešųjų tualetų priežiūros gerinimo klausimai. Pasitarime dalyvavo Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, aplinkos ministerijos, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos ir Vilniaus miesto savivaldybės atstovai. Sveikatos apsaugos ministerija ragina ne tik viešuosius tualetus prižiūrinčias įstaigas užtikrinti jų kokybę, bet ir atkreipia gyventojų dėmesį į tai, kad tvarka šiose vietose priklauso nuo mūsų visų kultūros.

Plačiau
 
DaugiauArchyvas
Renginiai
 

Liepos 9 d. – rugpjūčio 28 d. Lietuvos medicinos bibliotekoje veiks Pauliaus Stankevičiaus paroda „Įspūdžiai iš sapnų pasaulio“.

 

Plačiau

Net ir įsibėgėjus vasarai Klaipėdos „Tėvelių mokykla“ tęsdami darbus ir liepos mėnesį kviečia į būsimiems tėveliams ir jų artimiesiems parengtą nemokamų paskaitų ciklą.  Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras parengė trumpesnę vasarišką programą ir siūlo apsilankyti trijose paskaitose, kuriose – svarbiausia ir itin naudinga informacija apie kūdikio atėjimą, sutikimą ir priežiūrą pirmaisiais mėnesiais.

Plačiau

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia visus, kurie rūpinasi savo ir savo šeimos sveikata, į Sveikos šeimos klubą! Vasaros sezono metu Sveikos šeimos klubo užsiėmimams ieškoma naujo ir įdomaus formato. Liepos 1 d. Sveikos šeimos klubo užsiėmimai vyks Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinyje, o liepos 8 d. – Kauno Šilainių poliklinikoje.

Plačiau
Visi renginiai SAM renginių suvestinė Ministro darbotvarkė
DaugiauArchyvas
Sveikatos apsaugos ministrĖ
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ